Karjeras koučings

  • Meklējat darbu?
  • Vēlaties dabūt “sapņu” darbu?
  • Bieži nākat uz darba intervijām, bet saņemat atteikumus?
  • Vēlaties paaugstināt savu algu?

Ja jūs atbildējāt apstiprinoši kaut uz vienu no šiem jautājumiem, Jums jāpierakstās uz karjeras koučingu pie Adros Baltija pieredzējušiem personāla atlases speciālistiem.

Kas ir karjeras koučings?

Karjeras koučings sastāv no 4. konsultācijām, kuru laikā Jūs noformulēsiet savu pozīciju darba tirgū, varēsiet novērtēt savas stiprās un vājās puses, sastādīsiet profesionālo darba pieredzes rezumējumu, iemācīsieties veiksmīgi piedalīties darba pārrunas un saņemsiet vēlamo darbu ar Jums vēlamo darba algu.

Pirmās tikšanās laikā Jūs noteiksiet savas pozīcijas darba tirgū, novērtēsiet savas, kā darbinieka, stiprās un vājās puses.  Adros Baltija speciālisti novērtēs Jūsu darba pieredzes rezumējumu un sniegs rekomendācijas par to uzlabošanu. Pēc pirmās tikšanās Jūs saņemsiet divus mājas darbus.

Otrās tikšanās laikā Jūs izveidosiet savu darba pieredzes profesionālo rezumējumu, noteiksiet vēlamo darba vietu, amatu, pienākumus, darba algas līmeni, noskatīsieties video kursu par to, kā piedalīties darba intervijā. Pēc otrās tikšanās Jūs saņemsiet divus mājas darbus.

Trešās tikšanās laikā Jūs piedalīsieties reālā darba intervijā, sapratīsiet, kā atbildēt uz darba devēja jautājumiem, kādu informāciju par sevi var stāstīt un kādu nē, saņemsiet rekomendācijas par ģērbšanas stilu un metodes, ka iekšēji sagatavoties veiksmīgai darba intervijai. Pēc trešās tikšanās Jūs saņemsiet divus mājas darbus.

Ceturtās tikšanās laikā Jūs noformulēsiet to kompāniju sarakstu, kurās Jūs vēlaties strādāt, atradīsiet darba devēja tiešus kontaktus, saņemsiet rekomendācijas par pašprezentācijas iemaņu trenēšanu, kā arī par prasmi veiksmīgi piedalīties darba intervijās. Pēc ceturtās tikšanās Jūs saņemsiet vienu mājas darbu.

Karjeras koučinga rezultāts – vēlamā darba iegūšana.

Pēc 4 konsultāciju pabeigšanas Jums būs iespēja saņemt mūsu speciālistu atbalstu un konsultācijas telefoniski vai rakstot uz e-pastu. Jūsu darba pieredzes rezumējums tiks izvietots Adros Baltija slēgtā datu bāzē, un Jūs regulāri saņemsiet informāciju par interesantiem darba piedāvājumiem no Adros Baltija personāla atlases speciālistiem.

Uzzināt “Karjeras koučinga” pakalpojuma maksu un uzdot papildus jautājumus Jūs varat telefoniski, zvanot: +371 29498585 vai rakstot uz e-pastu: as@adros.lv

Pierakstīties uz treniņu

Aizpildiet pieteikumu un mēs sazināsimies ar Jums!

Image CAPTCHA

Vai pierakstieties pa tālruni:
(+371) 67843815 vai (+371) 29498585 (Aleksejs Saveļjevs)