Mūsu grāmatas

"2000 noderīgu vārdu par pārdošanu"

Autori: Aleksejs Saveļjevs un Mihails Džondžua

"Parādu atgūšana"

Autori: Mihails Džondžua

Grāmata īsi un kodolīgi apraksta pārdošanas procesu sākot no informācijas ievākšanas par klientu līdz darījuma noslēgšanai un attiecību uzturēšanai. Lasītājs atradīs praktiskus padomus par to, kā veikt pārdošanu visās tās stadijās vēl rezultatīvāk.

Autori - Mihails Džondžua un Aleksejs Saveļjevs  - eksperti pārdošanas jautājumos un komunikācijā. Katrs no viņiem izteica savu skatījumu par pārdošanu 2000 vārdos. Grāmata būs noderīga tirdzniecības uzņēmumu vadītājiem, pārdošanas nodaļas menedžeriem un, protams, pārdevējiem.

Sarunas par parādu atgūšanu vai, runājot zinātniski, kredītu menedžmentu ir aktuālas arī šodien. Dēļ tādām problēmām, kā nepietiekami ietekmēšanas instrumenti un vāji apmācīts personāls, parādi bieži vien kļūst par galvas sāpēm kredītiestādēm un klientam. “Efektīvam kredītu menedžmentam - uzskata šīs grāmatas autors, kurš pārzin šo problēmu ne tikai teorētiski, nav nekā kopēja ar kino filmās redzamajiem "uzbraucieniem"”.
Lasot grāmatu Jūs kļūsiet par unikālu parādu atgūšanas metožu īpašniekiem. Tajā ir aprakstīti vienkārši un skaidri principi.

 

Uzdodiet jautājumu par grāmatas iegādi vai tās saturu, izmantojot kontaktformu (zemāk) vai uzzvaniet (+371) 29498585 (Aleksejs Saveļjevs).

Pierakstīties uz treniņu

Aizpildiet pieteikumu un mēs sazināsimies ar Jums!

Image CAPTCHA

Vai pierakstieties pa tālruni:
(+371) 67843815 vai (+371) 29498585 (Aleksejs Saveļjevs)