Personāla novērtēšana

Personāla atlases pakalpojumus tirgū piedāvā daudzi. Kvalitatīvu rezultātu – tikai retais. Adros Baltija jums piedāvā kvalitāti

 

Personāla atlase nav tikai prasmīga kandidātu datu bāzu izmantošana. Apkopojot pietiekami daudz informācijas un ievadot nepieciešamos atslēgas vārdus, šādu «atlasi» varētu veikt jebkurš. Iespējams, ka tādā veidā jūs atradīsiet cilvēku ar atbilstošu CV. Vai viņš tiešām iekļausies jūsu uzņēmumā? Vai viņam piemīt visas darba intervijā izklāstītās spējas? Kādus pārsteigumus jums var sagādāt viņa personības šķautnes? Jauna darbinieka pieņemšana ir nopietns lēmums. Būs zaudēts gan laiks, gan nauda, ja izrādīsies, ka atrastais cilvēks tomēr nav tas, ko meklējāt.

Adros Baltija darba metodes ļauj panākt to, ka 90-97% gadījumu tiek piemeklēts atbilstošs kandidāts. Pasaulē par labu rādītāju tiek uzskatīti 60%.

 

Кā mēs to darām?

Publiski pieejamās un mūsu pašu četrpadsmit gadu laikā uzkrātās kandidātu datu bāzes, kas tiek papildinātas katru dienu, ir tikai viens no informācijas avotiem. Vēl vērtīgāki ir gadu gaitā izveidojušies personiskie kontakti ar daudziem augsta līmeņa profesionāļiem. Mēs zinām, ko viņi ir darījuši iepriekš, ko dara tagad un ko spētu paveikt nākotnē. Personiskas attiecības ļauj mums sazināties ar šiem profesionāļiem jebkurā brīdī.

Tomēr informācija par kandidātiem ir tikai pats atlases procesa sākums. Adros Baltija var pamatoti lepoties ar lieliski atstrādātu un efektīvu testēšanas metodiku.

Kandidātu novērtēšanā balstāmies uz pasaulē pārbaudīto Ketela (Cattell) 16 personības faktoru metodi. Profesionālu psihologu vadībā tiek veikta detalizēta anketēšana – anketa ar 187 jautājumiem ir vērsta uz padziļinātu kandidāta izpēti, kam seko individualizētas intervijas un darba situāciju lomu spēles. Novērtēšanā vienmēr piedalās vairāki speciālisti, kas novērš vienpusēja vērtējuma iespēju.

Novērtēšanas noslēgumā par katru kandidātu tiek izveidots izsmeļošs psiholoģiskās un profesionālās atbilstības apraksts, kā arī sniegta prognoze par kandidāta spējām veiksmīgi realizēt dažādus uzdevumus gan individuāli, gan strādājot komandā un grupā. Tiek izvērtēta arī negatīvas rīcības varbūtība. Testa ticamība ir 85% – augsts rādītājs pēc visiem kritērijiem.

 

Lai pie jums strādātu labākie

Darbinieku novērtēšana noder ne tikai atlases posmā, kad ir svarīgi no visiem kandidātiem izvēlēties labāko. Ja vēlaties, lai uzņēmums strādātu efektīvāk, ir vērts apzināt arī esošo darbinieku atbilstību amatam, viņu potenciālu un motivāciju.

Ja ir nepieciešamība samazināt darbinieku skaitu, būtu jāsaprot, kurš kolektīvā ir vājākais. Ja darbinieks jāpārceļ citā amatā, vispirms vajadzētu gūt pārliecību par to, vai viņš spēs tikt galā ar jaunajiem pienākumiem. Šādos gadījumos bez novērtēšanas neiztikt, un Adros Baltija ar prieku jums palīdzēs.

 

Iepazīstieties ar mūsu korporatīvo klientu atsauksmēm

Pierakstīties uz treniņu

Aizpildiet pieteikumu un mēs sazināsimies ar Jums!

Image CAPTCHA

Vai pierakstieties pa tālruni:
(+371) 67843815 vai (+371) 29498585 (Aleksejs Saveļjevs)