Personības

Aleksejs SaveļjevsAdros Baltija direktors, diplomēts psihologs, mākslu maģistrs. Izgājis apmācību Disney Institūtā, Floridā, ASV. Aleksejs praktizē Karate-do un aizraujas ar heraldiku.

 

  

Ija ImšiņeckajaEksperte reklāmas un tās attīstības jautājumos. 

Vairāk kā 200 veiksmīgi izstrādātu un ieviestu projektu 40 pilsētās, 5 valstīs. 18 gadu darba pieredze. Filoloģijas zinātņu kandidāte, biznesa – trenere, treniņu un semināru autore. Visi treniņi ir praktiska rakstura, kas risina, atnākušo dalībnieku, esošas problēmas.

Katrs seminārs ir nodrošināts ar bagātīgiem un ekskluzīviem mācību izdales materiāliem. Plānojamo un īstenoto reklāmas kampaņu audits (autora metode). Kreativitātes reklāmā skolas izveidošana (70 stundu programma iesācējiem un profesionāliem speciālistiem reklāmas jomā). 10 grāmatu autore par reklāmu un tās attīstību. Dzīvo un strādā Maskavā.

Jevgēnijs Simahins

(Perma, Krievija)
Darbojies no reklāmas aģentūras menedžera amata līdz mārketinga direktora amatam lielā uzņēmumā. No 2006. gada darbojas savā uzņēmumā. Galvenie pakalpojumi: brendings, mārketinga analīze un plānošana, mārketinga komunikācijas, mārketings biznesa sākumā un mazos uzņēmumos. Semināru vadīšanas pieredze – no 2005. gada. Autors blogamwww.marketingscout.ru, kas veltīts mārketinga risinājumu meklēšanai un uzsākšanai.

Ksenija Metejeva

Kursu autore, praktiskā psiholoģe ar desmit gadu pieredzi, stila konsultante, ieguvusi Konstantīna Bogomolova stilistu skolas sertifikātu. Izstrādājusi korporatīvo stilu dažādiem Lavijas uzņēmumiem

Dmitrijs Kalniņš - Bergs

Praktizējošs psihologs, psihoterapeits ar vairāku gadu pieredzi personības attīstības grupu, biznesa apmācību semināru, komandas veidošanas un fokusgrupu rīkošanā un vadīšanā organizācijām, KNOWHOUSE valdes priekšsēdētājs. Dmitrija specializācija - iekšējā mārketinga projekti, klienta apmierinātības pētījumi.

Endijs Pārtridžs

Rekrūtinga treneris - sāka darboties rekrūtinga un pārdošanas industrijā jau 1986.gadā un ir darbojies gan īstermiņa, gan ilgtermiņa projektu realizēšanā Londonā un Sidnejā, radot un attīstot daudzskaitlīgas un sekmīgas stratēģijas. Kopš 1999 gada septembra, viņš ir vadījis gan atvērtos gan korporatīvos treniņus un pēdējā laikā tieši plašu spēju attīstošus kursus un apmācību/ attīstības projektus visā Eiropā. Viņa enerģiskais, harizmātiskais un dinamiskais stils padara viņu par vienu no vispieprasītākajiem treneriem.

Laila Jemberga

Biznesa koučs, specializējas uzņēmumu vīzijas izveidē un pārdošanas apjoma palielināšanā. Konsultante komunikācijas un menedžmenta jautājumos. European Coach Federation biedre un kouču lielākās profesionālās biedrības CoachVilledalībniece. Neirolingvistiskā programmēšanas praktiķe. 12 gadu darba pieredze sabiedrisko attiecību jomā. Vācijas Komunikāciju Akadēmijas sertifikāts krīzes situāciju vadīšanā.

 

Mārtiņš Veide

Eksperts reklāmas psiholoģijas jomā, vairāku publikāciju un grāmatas "Reklāmas psiholoģija" autors. Psiholoģijas doktors, pasniedzējs ar plašu redzesloku. Spēj piedāvāt klausītājiem ne tikai interesantu reklāmas psiholoģisko principu izklāstu, un reklāmas pārbaudes piemērus efektivitātes kritēriju atbilstībai, bet arī bagātināt klausītājus ar idejām viņu pašu reklāmas kompāniju veiksmei.

Aleksandrs Saveļjevs

Associate Certified Coach (ACC), International Coaching Federation (ICF) biedrs, biznesa un personīgās izaugsmes koučs. Strādāju ar biznesa klientiem, lai paaugstinātu vadošo darbinieku individuālās darbības efektivitāti, lai uzlabotu uzņēmuma struktūrvienību darbību un to savstarpējo sadarbību. Palīdzu izveidot un nostiprināt komandas garu, kas orientēts uz sadarbību, nospraužot mērķus, izvērtējot reālo situāciju, veicot resursu auditu, meklējot iespējas un izstrādājot īstermiņa un ilgtermiņa rīcības plānu. Strādāju arī ar individuāliem klientiem, palīdzot atklāt viņu personības potenciālu un uzlabot dzīves kvalitāti.

Normunds Reips

Normunds Reips - pārdevēju komandas atlases, apmācības un atbalsta speciālists. Veic pārdošanas daļas renovāciju un klientu apkalpošanas modeļa izveidi vai korekcijas, CRM sistēmas ievadīšanu un apmācību darbam ar to, vada komandas veidošanas treniņus un konsultē ISO 9001 sistēmas ieviešanā. Praktiskās pārdošanas un pārdošanas vadīšanas pieredze kopš 1991.gada. Specializējas reklāmas, poligrāfijas, autotirdzniecības un degvielas mazumtirdzniecības jomās.

Angelina Šam

Pirmā Krievijā sieviete - motivācijas spīkere. Ir iekļauta TOP reitingā "2016 gada Krievijas labākais TOP treneris".  Kandidāte uz bioķīmijas, psiholoģijas un ķīmijas zinātni M. Lomonosova Maskavas Valsts universitātē. Ietekmīgo personu personīgā "motivātore". 

 

Jevgēnijs Mačnevs

Uzņēmuma  «ЕВМ» ģenerāldirektors.

Ir izstrādājis vairākus treniņus, seminārus un biznesa spēles. 

Pamata treniņa tēmas ir saistītas ar mārketingu, pakalpojuma vai preces virzīšanu, komunikāciju ar tehnoloģijām, mazumtirdzniecību un tās vadību. Biznesa sfēras, kuras tradicionāli specializējas - mazumtirdzniecībā, apdrošināšanā, banku darbībā, saistītas ar telekomunikāciju, farmāciju (ražošanu, distribūciju, aptieku tīkli).   Autors publikācijām, kuras var atrast medijos («Советник», «Рекламные идеи», «PR-диалог», «Интертренинг», Top Manager и др.) un grāmatai «Развлекупки (Shoppintainment). Kreativitāte mazumtirdzniecībā).

Gatis Silakaktiņš

Pārdošanas treneris un grāmatas “Create Trust In Your Active Sales” autors. Business to business (B2B) pārdošanas praktiķis, pēc kura metodēm strādā lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība, ik gadu pieaudzējot peļņu vidēji par 40%.

Ar vairāk kā 15 gadu profesionālo pārdošanas pieredzi, kopsummā 6 gadu pārdošanas vadības praksi dažādos uzņēmumos un 2 gadiem pārdošanas trenera lomā, Gata trumpji pārdošanas apmācībās ir:

  1. Biznesa tikšanās norunāšana pa telefonu;
  2. Efektīva piedāvājuma prezentēšana;
  3. Produktīva uzmanība pārdošanas kontakta laikā;
  4. Pārdodošu tekstu konstruēšana.

Šobrīd Gatis vada savu biznesa kompetenču centru, kur gan organizē, gan pārdod apmācības.

 

 

Pierakstīties uz treniņu

Aizpildiet pieteikumu un mēs sazināsimies ar Jums!

Image CAPTCHA

Vai pierakstieties pa tālruni:
(+371) 67843815 vai (+371) 29498585 (Aleksejs Saveļjevs)