Medicīnas pārstāvis darbam ar medicīnas ierīcēm

Adros Baltija klients – medicīnas preču un ierīču izplatītājs Latvijā, kas specializējas traumatoloģijas, ortopēdijas un sporta medicīnas implantu, ierīču un iekārtu piegādē gan valsts slimnīcām, gan privātām klīnikām.

Palielinoties darba apjomiem, tiek paplašināta tirdzniecības pārstāvju komanda.

Aicinam pieteikties darbam:

Medicīnas pārstāvi darbam ar medicīnas ierīcēm

Galvenie pienākumi:

  • Regulāras vizītes ar ārstniecības iestādēs strādājošiem darbiniekiem – ārstiem, medicīnas māsām u.c.;
  • Medicīnas ierīču prezentācijas un apmācības;
  • Sadarbība un komunikācija ar medicīnas ierīču piegādātājiem;
  • Medicīnas iekārtu un ierīču aktīva virzīšana tirgū (tostarp, darbs ar publisko iepirkumu EIS sistēmu, piedāvājumu sagatavošana un iesniegšana);
  • Nodrošināt atskaites par pārdošanas rezultātiem, pārdošanas projektu virzību/attīstību;
  • Dalība ar izsludinātajiem iepirkumiem;
  • Nodrošināt klientus ar jaunāko informāciju par uzņēmuma izplatītajām medicīnas ierīcēm;
  • Veidot un uzturēt labas attiecības ar klientiem.

Prasības:

  • Augstākā izglītība, vēlams medicīniskā vai saistītā nozarē;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Vismaz 2 gadu pieredze medicīnas pārstāvja vai ārsta palīga amatā;
  • Ļoti labas angļu un latviešu valodas zināšanas;
  • Labas uzstāšanās, pārliecināšanas un komunikācijas prasmes;
  • Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
  • Spēja iekļauties dinamiskā darba vidē;
  • Labas Microsoft Excel zināšanas.

Piedāvājums:

  • Darba laiks Birojā Skanstes rajonā no plkst. 8:30 līdz 17:00;
  • Kandidātiem bez iepriekšējās pieredzes fiksētais atalgojums no 2100 Bruto (1500 Neto);
  • Kandidātiem ar iepriekšējo darba pieredzi fiksētais atalgojums tiks izstrādāts individuāli;
  • Ceturkšņa piemaksas, kas atkarīgas no individuālā novērtējuma;
  • Pēc pārbaudes laika tiek apmaksāta veselības apdrošināšana;
  • Darba auto, ko var izmantot arī privātajām vajadzībām;
  • Kursi, apmācības un konferences kvalifikācijas celšanai.

Papildus informācija:

Ja Jums ir interese par šo darba piedāvājumu, lūdzu sūtiet savu CV ar norādi “Medicīnas pārstāvis” uz e – pastu jolanta@adros.lv .

Uzziniet vairāk pa tālruni +371 20370988.

Augsti novērtēsim katru pieteikumu, taču informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri būs iekļauti otrajā atlases kārtā!

Atsūtiet Jūsu CV

Pievienojiet PDF failu, ne lielāku par 10MB.
Paldies!

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā