Sauszemes kravu pārvadājumu ekspeditors

Sauszemes salikto kravu ekspeditors

ADROS Baltija klients ir Kravu pārvadājumu pakalpojumu uzņēmums Express Heroes, kurš piedāvā plašu iespēju risinājumu klāstu saviem klientiem un lieliskas sadarbības iespējas ar savu pārvadātājiem. Uzņēmums meklē savā komandā ambiciozu

Sauszemes kravu pārvadājumu ekspeditoru.

Darba apraksts:

Ienākošo klientu pieprasījumu apstrāde

Darbs ar transporta un kravu biržām

Cenu piedāvājumu sagatavošana klientiem

Sauszemes kravu loģistikas maršrutu organizēšana

Sadarbība ar citiem uzņēmuma departamentiem

Sadarbība ar kravu termināliem Eiropas valstīs

Sadarbība ar kravu pārvadātājiem Eiropas valstīs

Prasības:

Vēlamā augstākā izglītība loģistikas vai saistītajā jomā.

Vismaz 2 gadu darba pieredze loģistikas jomā ar sauszemes kravu apstrādi.

Spēja efektīvi plānot un organizēt piegādes maršrutus.

Augstu precizitāti un kvalitāti darba veikšanā.

Spēja efektīvi komunicēt gan uzņēmuma iekšienē, gan ar ārējiem sadarbības partneriem.

Gatavība darboties gan komandā, gan individuāli.

Spēja veiksmīgi sadarboties ar dažādām nozarēm un sadarbības partneriem.

Aktīva iesaistīšanās uzņēmuma attīstībā un pilnveidošanā.

Piedāvājam:

Iespēju attīstīties kopā ar uzņēmumu.

Iespēju izveidot savu loģistikas komandu.

Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 2100 eiro bruto.

Individualu bonusu sistēmu, kas ļauj nopelnīt ap 1000 eiro neto mēnesī un vairāk

Pēc sasniegtajiem rezultātiem uzņemums izskata iespeju piedāvāt darba automobīli

Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika.

Darba laiks no 9:00 līdz 18:00.

Darba vieta: Rītausmas iela 23, Rīga.

Ja Jums ir interese par šo darba piedāvājumu, lūdzu sūtiet savu CV ar norādi “Sauszemes kravu parvadajumu ekspeditors” uz e – pastu nikolajs@adros.lv

Uzziniet vairāk pa tālruni +371 27866688.

Augsti novērtēsim katru pieteikumu, informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri būs iekļauti otrajā atlases kārtā!

Atsūtiet Jūsu CV

Pievienojiet PDF failu, ne lielāku par 10MB.
Paldies!

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā