Atpakaļ

Par mums

Uzņēmuma panākumi lielā mērā ir atkarīgi no tā darbiniekiem, tāpēc pēdējā laikā arvien svarīgāka kļūst talantīgu darbinieku meklēšana un attīstīšana. Uzņēmumiem jāpiesaista labākie kandidāti un jānodrošina viņiem efektīva apmācība, lai saglabātu konkurētspēju.

Personāla atlases un apmācību aģentūra Adros Baltija palīdz organizācijām šo problēmu risināšanā. Kopš 1996. gada specializējamies kvalificētu speciālistu un augstākā līmeņa vadītāju atlasē, veicam korporatīvās apmācības un pārdošanas un personāla nodaļu auditus, kā arī sniedzam karjeras konsultācijas.

Mēs strādājam ar klientiem no dažādām nozarēm, tostarp:
IT

IT

Mārketings, reklāma, PR

Mārketings, reklāma, PR

Finanses

Finanses

Ražošana

Ražošana

Pārdošana

Pārdošana

Aģentūras Adros Baltija galvenie pakalpojumi

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, tai skaitā:

  • Visaptveroša personāla atlase no A līdz Z;
  • Skrīnings un rezumē atlase;
  • Executive search & headhunting;
  • Karjeras konsultācijas un karjeras koučings;
  • Personāla audits un vērtēšana;
  • Kandidātu testēšana;
  • Apmācību programmu izstrāde un ieviešana;
  • Personāla un pārdošanas nodaļu audits.

Papildus vācam grupas atvērtajām apmācībām, īstenojam korporatīvo apmācību programmas, lietišķās spēles, simulācijas uzņēmējiem un stratēģiskās sesijas.

Adros Baltija izmanto jaunākās metodes un tehnoloģijas, lai palīdzētu organizācijām atrast piemērotus kandidātus un sagatavot tos darbam. Uzticot mums procesus, kas saistīti ar personāla meklēšanu, atlasi un apmācību, jūs varat ietaupīt daudz laika un resursu.

Kāpēc mums uzticas

Rezultāta garantēšana un bezmaksas aizstāšana
Mēs atrodam ideālu kandidātu jebkuram amatam, sākot no sekretāra līdz augstākajai vadībai, nodrošinot, ka mūsu kandidāti iztur garantijas periodu. Ja izvēlētais kandidāts netiks galā ar darba pienākumiem sešu mēnešu laikā pēc darba līguma parakstīšanas vai aizies no uzņēmuma, mēs operatīvi un bez maksas piemeklēsim jums jaunu kandidātu.

Visu uzdevumu izpilde ar rezultativitāti 97%
Personāla meklēšanas un atlases projekti tiek veiksmīgi pabeigti 97% gadījumu, kas mūsu jomā ir augsts rādītājs.

Profesionālie kadri
Katrā trešajā projektā, pasūtot vienu darbinieku, darba devējs pieņem darbā divus vai trīs kandidātus, jo redz mūsu nodrošinātā personāla vērtību un kompetenci.

Slēgta datubāze
28 darba gadi tirgū ir ļāvuši mums uzkrāt iespaidīgu datubāzi, kurā šobrīd ir 33 832 kandidāti, bet kontaktu tīkls  pārsniedz 27 678. Citā vietā jūs tiem piekļūt nevarēsiet. Mūsu klientiem šī informācija bieži kļūst par visvērtīgāko personāla avotu. Mēs piedāvājam jums kandidātus ar pierādītiem panākumiem, kuri ir izpildījuši līdzīgu darbu vairāk nekā trīs reizes ar augstu rezultativitāti.

Trešās izvēles aģentūra
Pie mums bieži vēršas klienti, kuri mēģina atrast darbiniekus ar trešo mēģinājumu, kuriem ir bijusi negatīva patstāvīgo meklējumu un meklējumu ar personāla atlases speciālistu starpniecību pieredze. Izanalizējot visas iepriekšējās kļūdas un grūtības, mēs galu galā atrodam pareizo risinājumu un īsto cilvēku.

Individuāla pieeja
Jau no pirmajām sadarbības minūtēm redzēsiet, ka mēs iedziļināmies jūsu darba specifikā, iepriekš analizējam situāciju darba tirgū par jums interesējošām vakancēm, spējam būt elastīgi mūsu darba samaksas ziņā, uzturēt pastāvīgu kontaktu ar jums darbinieka meklēšanas procesa laikā un pēc tā beigām, palīdzam jums un atrastajam kandidātam izveidot veiksmīgu mijiedarbību. Mūsu serviss būs draudzīgs, vērsts uz jums un jūsu biznesa problēmu risināšanu. Mums patīk arī pasniegt dāvanas kandidātiem un mūsu klientiem!

Jau sadarbojaties ar mums

Adrese

A. Deglava 66,”Deglavas Biroji”, 604. kab., Rīga, LV – 1035
Tālrunis: + 371 67 843 815
E-mail: info@adros.lv
E-mail (kandidātiem): cv@adros.lv

Uzņēmuma rekvizīti

SIA “ADROS BALTIJA”
Reģ.Nr.: 40003627271
Adrese: A. Deglava 66,”Deglavas Biroji”, 604. kab., Rīga, LV – 1035

Paldies!

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā