Atpakaļ

Karsto kandidātu CV

Ja vēlaties atrast darbinieku paši, bet nepieciešama palīdzība, lai atlasītu rezumē, Adros Baltija konsultanti jums palīdzēs. Mēs varam ietaupīt jūsu laiku, nodrošinot kandidātu CV pēc iespējas īsākā laikā, iepriekš izvērtējot rezumē un rūpīgi atlasot tos atbilstoši jūsu prasībām.

Mūsu personāla atlases aģentūrai ir slēgta datubāze, kurā ietilpst 33 832 kandidāti, kuru CV publiskos avotos neatradīsiet. Parasti tie ir veiksmīgi vadītāji, finansisti, marketologi un pārdevēji ar iespaidīgu darba pieredzi un profesionāliem sasniegumiem.

Mēs arī aktīvi attīstām kontaktu tīklu LinkedIn, kurā jau ir 27 678 augsti kvalificēti speciālisti, un šis cipars ar katru mēnesi pieaug.

Tāpēc, ja vēlaties veikt darbinieku meklēšanu, izmantojot jūsu vajadzībām atbilstošus rezumē, un ietaupīt ne tikai savu laiku un spēku, bet arī personāla atlases budžetu, esat īstajā vietā.

Pateicoties mūsu efektīvajai personāla atlases sistēmai, mēs nodrošinām, ka kandidātu loks maksimāli sašaurinās, sniedzot jums atbilstošus “karsto” kandidātu rezumē, kuri ir gatavi uzsākt darbu.

Sazinieties uz konsultāciju,

lai saņemtu atbildes uz visiem iespējamiem jautājumiem

Kāpēc pasūtīt rezumē atlases pakalpojumu Adros Baltija

  • Sniedzam tikai aktuālos kandidātu CV ar atbilstošu darba pieredzi;
  • jums tiek garantēta tikai to kandidātu CV, kuri atbilst jūsu prasībām;
  • jums nav stundām ilgi jāveic darbinieku skrīnings un atlase;
  • visi pretendenti, kurus mēs jums nodrošināsim, ir gatavi nekavējoties satikties un uzsākt darbu;
  • mūsu CV datubāzē ir tikai pārbaudīti kandidāti, kuriem ir norādītās kompetences, kuriem ir pierādīti rezultāti un reāli veiksmes stāsti

Varat būt pārliecināti par katru kandidātu, kura CV nodrošina mūsu personāla atlases aģentūra. Ja kompetences izrādīsies zemākas par norādīto līmeni vai kandidāts neieradīsies uz tikšanos ar jums, mēs jums bez maksas izsniegsim cita speciālista rezumē.

Esiet soli priekšā saviem konkurentiem un nolīgstiet tikai pārbaudītus un darbam gatavus speciālistus, netērējot laiku meklējumiem. Jums atliek tikai – vienoties ar izvēlēto kandidātu par pienākumiem, atbildību un atalgojumu.

Pakalpojuma sniegšanas posmi labāko kandidātu CV atlasei

1. posms. Prasību noteikšana

Palīdzēsim jums aprakstīt, kāda darba pieredze un izglītība ir nepieciešama kandidātiem, kādas prasmes un iemaņas palīdzēs viņiem labāk tikt galā ar izvirzītajiem uzdevumiem.

2. posms. Detaļu apspriešana un rezumē atlase

Mūsu konsultanti ar jums pārrunās darbiniekam vēlamo atalgojuma līmeni un atbilstoši visiem jūsu kritērijiem izvēlēsies 4–5 jums piemērotu kandidātu rezumē.

3. posms. Rezumē savākšana un nosūtīšana klientam

Pēc rezumē atlasīšanas mūsu konsultanti piezvanīs kandidātiem un noskaidros, vai viņi ir ieinteresēti jaunajā darba piedāvājumā. Ja atbilde būs apstiprinoša, mēs jums pārsūtīsim rezumē, un jums atliks tikai sazināties ar kandidātu un vienoties par darba intervijas laiku.

Pēc jūsu vēlēšanās varam organizēt tikšanās ar kandidātiem mūsu birojā.

Kāpēc pasūtīt rezumē atlases pakalpojumu Adros Baltija

Ietaupīts laiks

Jums nav jātērē laiks, meklējot darbinieku, un nav jāuztraucas par pieņemšanas darbā termiņiem. Divas nedēļas pēc sadarbības sākuma jūs jau varēsiet tikties ar atlasītajiem kandidātiem.

Kvalitātes garantija

Mēs sazvanīsimies ar visiem atbilstošajiem kandidātiem, pārbaudīsim viņu kompetenci un ieinteresētību jūsu darba piedāvājumā. Ja kandidāts neieradīsies uz interviju, mēs jums bez maksas izsniegsim citu rezumē.

Budžeta ietaupīšana

CV atlases pakalpojums maksā par 50% mazāk nekā pilna atlase no A līdz Z.

Patstāvīga izvēle

Ja jums patīk pašiem izskatīt kandidātus un organizēt atlasi uz atklātu amatu, tad jums patiks CV atlases pakalpojums.

Rezumē atlases procesa ietvaros jūs varat pēc vēlēšanās apskatīt lielāku kandidātu skaitu un izmēģināt savas intervēšanas prasmes.

Uzmanību! Atšķirībā no CV atlases un pilnās atlases no A līdz Z mēs negarantējam, ka pieņemsiet darbā īsto darbinieku, kā arī nenodrošinām kandidātam garantijas periodu (seši mēneši).

Paldies!

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā