Atpakaļ

Pilna atlase no “A līdz Z”

Mūsu personāla atlases aģentūra Adros Baltija sniedz pilnu personāla atlases pakalpojumu klāstu, nodrošinot gan personāla meklēšanu, gan personāla atlasi atbilstoši jūsu prasībām un vēlmēm. Palīdzēsim ātri izvēlēties pieredzējušus vadītājus un kvalificētus speciālistus pēc atslēgas principa, izvērtējot viņu profesionālās kompetences, psiholoģisko profilu un motivācijas pakāpi. 

Kādus speciālistus mēs atlasām?

Adros Baltija veic personāla atlasi un piemeklēšanu augstākā līmeņa amatiem, kā:

 • vadītāji;
 • augstākā līmeņa menedžeri;
 • vidējā līmeņa vadītāji;
 • augsti kvalificēti speciālisti.

Mēs specializējamies kandidātu meklēšanā un atlasē šādās jomās:

 • IT
 • mārketings, reklāma, PR;
 • finanses;
 • ražošana;
 • pārdošana.

Mēs meklējam darbiniekus finanšu organizācijās, tirdzniecības uzņēmumos, bankās, ražošanas uzņēmumos, loģistikas uzņēmumos, IT uzņēmumos un citās organizācijās.

Uzmanību! Mēs neveicam pagaidu darbinieku, māju apkalpes personāla, zemas kvalifikācijas strādnieku vai zemākā līmeņa speciālistu atlasi.

Sazinieties uz konsultāciju,

lai saņemtu atbildes uz visiem iespējamiem jautājumiem

Adros Baltija priekšrocības

Aizstāšanas garantija

Ja izvēlētais kandidāts netiks galā ar darba pienākumiem sešu mēnešu laikā pēc darba līguma parakstīšanas vai aizies no uzņēmuma, mēs operatīvi un bez maksas piemeklēsim jums jaunu kandidātu.

Personāla piemeklēšana ar 97% rezultativitāti

Mēs atrodam ideālu kandidātu jebkuram amatam 97% gadījumu, sākot no sekretāra līdz augstākā līmeņa vadītājiem. Ar mums rezultāts ir garantēts, jo mēs pieliekam visas pūles, lai atrastu jums piemērotu kandidātu, un neapstājamies pusceļā.

Slēgta datubāze

28 darba gadi tirgū ļāvuši mums uzkrāt iespaidīgu datubāzi, kurā šobrīd ir 33 832 kontakti. Citā vietā jūs tiem piekļūt nevarēsiet. Mūsu klientiem šī informācija bieži kļūst par vērtīgāko personāla avotu, jo katru mēnesi tā tiek papildināta ar vairāk nekā 100 jauniem pretendentu CV ierakstiem.

Pārbaudīti kandidāti

Mūsu personāla atlases uzņēmums nodrošina tikai pārbaudītus kandidātus ar atbilstošu darba pieredzi, pierādītiem darbības rezultātiem un iepriekšējo darba devēju atsauksmēm. Visi mūsu izvēlētie kandidāti jau ir strādājuši līdzīgos amatos un spējuši pārspēt nepieciešamos rezultātus 3–4 reizes. Tas ļaus izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem darbinieku pieņemšanas procesā un būt pārliecinātiem par kandidāta kompetencēm.

Profesionāls novērtējums

Adros Baltija psihologi un personāla atlases speciālisti izmanto mūsdienīgus rīkus, lai nodrošinātu, ka jūsu komandai pievienojas motivēti un profesionāli domubiedri. Mēs izvērtēsim potenciālā darbinieka profesionālo piemērotību un riskus, kas saistīti ar viņa ieradumiem un personas rakstura īpašībām, piemēram, konfliktēšana, neuzticamība, atkarības (atkarība no azartspēlēm, alkohola, narkotikām u. c.).

Kas ir iekļauts darbinieku meklēšanas un atlases pakalpojumā?

 • Jūsu prasību analīze;
 • darba tirgus analīze izvēlētajai vakancei;
 • personīgais personāla atlases speciālists, kurš pārzina jūsu jomas specifiku;
 • vairāk nekā 200 piemērotu kandidātu rezumē atlase un izvērtēšana projekta laikā;
 • sešu mēnešu garantija katram darbiniekam;
 • piekļuve slēgtām datubāzēm;
 • rezumē norādītās informācijas pareizības pārbaudīšana un atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem;
 • palīdzība pārrunās ar potenciālajiem kandidātiem;
 • konsultācijas un ieteikumi darbinieku efektivitātes uzlabošanai pirmajos darba mēnešos.
Jau sadarbojaties ar mums

Kā Adros Baltija veic personāla atlasi?

Jums nevajadzēs pašiem veikt darbinieku meklēšanu un iedziļināties darbā pieņemšanas procesā (ja vien to nevēlēsieties) – mūsu speciālisti visu izdarīs jūsu vietā.

Izmantojot mūsdienīgas personāla atlases metodes, mēs izveidojam un publicējam sludinājumus specializētās platformās, veicam sākotnējās pārrunas, saņemam atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem, izvērtējam kompetences un prasmes, sagatavojam kandidātu pārrunām ar jums. Pēc darbinieka pieņemšanas darbā dalāmies ar padomiem, kas viņam palīdzēs ātrāk adaptēties jaunajā darba vietā.

Kā notiek personāla atlases pakalpojuma sniegšana, izmantojot posmu metodi:

1. posms. Amata prasību analīze un pretendenta pieteikuma anketas aizpildīšana

Kopā ar jums aizpildīsim pretendenta profilu, noteiksim kandidātam nepieciešamās svarīgākās kompetences un prasmes, kā arī noskaidrosim uzņēmuma vērtības un korporatīvo kultūru, lai potenciālais darbinieks varētu iekļauties. Prakse rāda, ka jo detalizētāk norādītas prasības kandidātam, jo ​​ātrāk un precīzāk notiek darbinieka atlase.

2. posms. Vakances publicēšana

Sludinājumus publicējam medijos, sociālajos tīklos un specializētās interneta vietnēs, izmantojot dažādus kandidātu meklēšanas kanālus. Turklāt mēs zinām, kā izveidot “vilinošu” un intriģējošu sludinājumu, lai tam pievērstu uzmanību, reaģētu uz to vai pārsūtītu to draugiem.

3. posms. Darbs ar slēgtām datubāzēm

Mēs analizējam mūsu slēgto datubāzi un iepriekšējos projektus, lai atrastu darbinieku ar nepieciešamajām īpašībām un zināšanām. Visi pretendenti, kuri izrādīs interesi par jūsu vakanci, tiks uzaicināti uz interviju.

4. posms. Intervijas un psiholoģiskie testi

Ar katru kandidātu organizējam divas intervijas: pirmās intervijas laikā pārbaudām kandidāta atbilstību jūsu prasībām; otrajā padziļināti pētām kandidāta stiprās un vājās puses, izmantojot speciālus psiholoģiskos testus un novērtēšanas tehnoloģijas.

Katrā otrajā atlases projektā mūsu speciālisti kandidātam dod praktisku uzdevumu, lai noskaidrotu viņa profesionālo piemērotību darbam.

Atkarībā no amata uzdevumi var būt šādi: pārliecināt sarunu biedru par kaut ko, iegūt noteiktu informāciju, sastādīt uzņēmuma bilanci, sagatavot un uzsākt reklāmas kampaņu utt.

5. posms. Atsauksmju saņemšana

Kandidātiem, kas veiksmīgi izturējuši abas intervijas, mēs lūdzam iesniegt atsauksmes no viņu iepriekšējiem darba devējiem, lai pārliecinātos par pretendentu kvalifikāciju un atbilstību. Atsauksmes tiek iesniegtas rakstiski.

6. posms. Kandidātu prezentācijas un pārrunas starp darba devēju un darbinieku

Pēc rūpīgas kandidātu atlases mēs sagatavojam klientu tikšanās reizei ar labākajiem no labākajiem, sniedzot jums visu savākto un izanalizēto informāciju, kā arī testēšanas rezultātus.

Papildus sagatavojam kandidātus darba intervijai, nosakot viņu motivāciju piedalīties šajā projektā. Mēs rūpējamies, lai kandidāti vienmēr zinātu visu nepieciešamo par jums, jūsu uzņēmumu un gaidāmajiem darba pienākumiem.

Kāpēc tas ir svarīgi? Mūsu pieredze liecina, ka labs darba devējs un izcils darbinieks dažkārt nevar atrast kopīgu valodu, tāpēc sadarbība neizdodas. Lai no tā izvairītos, mēs sagatavojam intervijai gan darba devēju, gan kandidātu un palīdzam vienoties.

7. posms. Darbinieka pieņemšana darbā

Kad esat izskatījuši visus iesniegtos kandidātus, varat uzaicināt labāko uz otro interviju un nosūtīt piedāvājumu. No brīža, kad kandidāts paraksta darba līgumu, kandidātam sākas sešus mēnešus ilgs garantijas termiņš.

8. posms. Apmācības un atbalsts

Izvēlēto darbinieku bez maksas apmācām mūsu atvērtajās apmācībās, kuru izmaksas ir 457 eiro (+21% PVN), palielinot viņa darba efektivitāti un rezultativitāti un palīdzot adaptēties jaunajā darba vietā.

Sešu mēnešu laikā no darba līguma parakstīšanas dienas Adros Baltija speciālisti palīdz darba devējam un jaunajam darbiniekam izveidot sadarbību pēc iespējas efektīvāk, sniedzot vērtīgus ieteikumus.

Kāpēc izvēlēties pilnu personāla atlasi Adros Baltija?

Laika ietaupīšana un operatīva kandidātu piedāvāšana

Jums nav jātērē savs laiks darbinieka meklēšanai. Mēs par visu parūpēsimies un nodrošināsim jums vajadzīgo kandidātu norunātajā termiņā (5–7 nedēļas vai ātrāk, ja šāds kandidāts būs pieejams uzreiz).

Personīgais projekta vadītājs

Jūsu projektu pārvaldīs personīgais menedžeris, kurš vienmēr sazināsies un ik nedēļu sniegs atskaiti par paveikto un turpmākajiem soļiem. Jebkurā laikā varat viņam uzdot jautājumus, kas attiecas uz projektu un kandidātiem. Mūsu projektu vadītājs var konsultēt arī par situāciju darba tirgū, atalgojumu un piemērotu kandidātu pieejamību.

Pārbaudīti kandidāti

Visi mūsu izvēlētie kandidāti jau ir strādājuši līdzīgos amatos un spējuši pārspēt nepieciešamos rezultātus 3–4 reizes. Mēs arī sniedzam rakstiskas atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem, lai jūs varētu laicīgi iepazīties ar potenciālā darbinieka sasniegumiem. Tāpēc jūs varat būt droši, ka nesaņemsiet “kaķi maisā”.

Gadu gaitā pārbaudīts atlases process

Personāla atlases process notiek saskaņā ar gadu gaitā pārbaudītu procedūru, kas ļaus jums piesaistīt labākos kandidātus tirgū, izvērtēt viņu prasmes un iemaņas, kā arī atsijāt amatam nepiemērotus un riskantus pretendentus.

Rezultāta garantija

Mēs veiksmīgi pabeidzam 97% no uzsāktajiem projektiem, vienmēr paveicot vairāk par solīto. Jūs varat būt droši, ka mēs turpināsim darbu, līdz pieņemsiet darbā sev vajadzīgo kandidātu.

Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties pasūtīt personāla atlases pakalpojumu no A līdz Z, aizpildiet tiešsaistes veidlapu, un mūsu speciālisti ar jums sazināsies tuvākajā laikā.

Paldies!

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā